Unique Sunny Penthouse W/ Ac In The City'S Heart

  • 99 m²

Umístěný ve čtvrti União de Freguesias do Centro v 14 minutách chůze od Episkopální palác, 99 m² apartmán Unique Sunny Penthouse W/ Ac In The City'S Heart se může ubytovat až 4 hostů. Tento apartmán zahrnuje 1 ložnic, 1 koupelen a kuchyňku.

Hlavní umístění přibližně 10 minut chůze od vlakového nádraží São Bento umožňuje přístup do Kaple Almas. K Hodinová věž Torre dos Clérigos se dostanete za 5 minut pěšky. Restaurace Majestic Cafe nabízí jídla portugalské kuchyně a leží ve vzdálenosti 8-minutové chůze od ubytování. Autobusová zastávka Trindade je vzdálena pouhých 550 metrů.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Unique Sunny Penthouse W/ Ac In The City'S Heart Porto
Fabrica House Porto Downtown
Cena pouze pro mobilní zařízení

Fabrica House Porto Downtown

10
Skvělý 1 recenzi
62 m od ubytování
USD 125 USD 113
za noc
Fabrica Three-Story Charm By Lovelystay
Cena pouze pro mobilní zařízení

Fabrica Three-Story Charm By Lovelystay

8.5
Vynikající 24 recenzí
93 m od ubytování
USD 197 USD 177
za noc
Unique Penthouse Porto Near Livaria Lello - 40M2 Terrace And Free Parking
Cena pouze pro mobilní zařízení

Unique Penthouse Porto Near Livaria Lello - 40M2 Terrace And Free Parking

9.2
Výjimečný 86 recenzí
161 m od ubytování
USD 210 USD 189
za noc

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Sušička

    Pro děti

    • Dětské postýlky

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Topení
    • Patio
    • Terasa
    • Žehlení

    V koupelně

    • Pračka

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě
    • Výtah
    • Hasicí přístroje

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 16:00 do 23:59
    Odhlášení: do 11:00
    Číslo licence176528/AL
    Často kladené otázky
    • ❓
      Kde je apartmán Unique Sunny Penthouse W/ Ac In The City'S Heart apartmán umístěn?
      Apartmán Unique Sunny Penthouse W/ Ac In The City'S Heart apartmán se nachází v blízkosti Knihkupectví Livraria Lello.
    • ❓
      Jaké známé atrakce jsou v blízkosti apartmán Unique Sunny Penthouse W/ Ac In The City'S Heart?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Unique Sunny Penthouse W/ Ac In The City'S Heart patří mimo jiné Estádio do Dragão, Episkopální palác, Hodinová věž Torre dos Clérigos.
    • ❓
      Jaké způsoby platby apartmán Unique Sunny Penthouse W/ Ac In The City'S Heart apartmán akceptuje?
      Apartmán Unique Sunny Penthouse W/ Ac In The City'S Heart apartmán akceptuje následující způsoby platby:
      • Mastercard
      • American Express
      • Visa
    • ❓
      Je v apartmán Unique Sunny Penthouse W/ Ac In The City'S Heart připojení k internetu?
      Ano, apartmán Unique Sunny Penthouse W/ Ac In The City'S Heart nabízí Wi-Fi.
    • ❓
      Jaká je velikost toto ubytování typu apartmán?
      Toto ubytování typu apartmán má celkovou výměru 99 m².

    Umístění

    Map

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Unique Sunny Penthouse W/ Ac In The City'S Heart Porto

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít